MENÜÜ

Fantaasiameik

Fantaasiameigis lasen fantaasial lennata, seal pole reegleid ega piire. Võin teostada erinevateks üritusteks, sündmusteks mis tahes stiiliga jumestusi.

Fantaasiameik on piiritu nagu fantaasia ise – seetõttu on raske välja tuua kindlat hinda. Iga jumestus võib olla täiesti erinev oma keerukusastme või materjali kulu poolest. Seega oleks kõige parem eelnevalt pidada nõu ja arutada jumestajaga, mis on kliendi ootused.

Pärast esialgset konsultatsiooni ja arutelu saan teha hinnapakkumise, arvestades umbkaudset materjali kulu ning töömahtu.

Oskusliku jumestusega on võimalik rõhutada Sinu enda kaunimaid ja isikupärasemaid näojooni ning peita pisikesed iluvead. Puhta ja ilusa jumestuse saladus peitub hoolitsetud näonahas. 

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad luua parima lõpptulemuse ning lasevad Sul enesekindlalt särada:

  • 2-3 päeva enne jumestust on soovituslik teha kulmuhooldus.
  • Kaunima ning püsivama jumestuse saavutamiseks tuleks päev enne jumestust näonahka koorida näokoorijaga ning niisutada rahustava ja toitva näomaskiga (nt kangasmask).
  • Võimaluse korral tule jumestusse puhta näoga. 
  • Kui Sul on enda kindel ilutoode: huulepulk, huuleläige, ripsmetušš vmt, millega soovid õhtu jooksul meiki värskendada, siis võta see palun jumestusse kaasa.

NB! Paar päeva enne jumestust ei ole mõistlik värvida keemiliselt kulme, käia solaariumis, koorida happega näonahka, teha püsimeiki, vahatada näo piirkonda.

Jumestaja ja Kulmutehnik Tartus - ilulumi.ee