MENÜÜ

Õhtumeik/Fotomeik

Õhtumeik

Õhtumeik on mõeldud pidulikeks üritusteks. Meigi teeb eriliseks intensiivne ja isikupärane silmameik ning tugevam näo kontuurimine. See jumestus on glamuurne ja mõeldud üritustel säramiseks.

Jumestuse esimene etapp on kliendi naha sügavniisutamine, sellele järgneb puhas, kattev jumestus kogu päevaks ja õhtuks.

Fotomeik

Fotomeik on sarnane õhtumeigile ja seda iseloomustab intensiivne ja isikupärane silmameik ning tugevamalt modelleeritud nägu. 

Fotomeigi puhul tuleks kindlasti arvestada sellega, et lõpptulemus piltidel jääb ligikaudu 50 % õrnem, kui peeglist paistab. Seega võib kõiki toone kasutada julgemalt, ehkki see võib esialgu harjumatu olla.

NB! Tõeliselt efektse ja särava tulemuse saavutamiseks kasutan kliendi soovil ripsmetutikud või ribaripsmed, mis aitavad esile tuua tema silmad. 

Oskusliku jumestusega on võimalik rõhutada Sinu enda kaunimaid ja isikupärasemaid näojooni ning peita pisikesed iluvead. Puhta ja ilusa jumestuse saladus peitub hoolitsetud näonahas. 

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad luua parima lõpptulemuse ning lasevad Sul enesekindlalt särada:

  • 2-3 päeva enne jumestust on soovituslik teha kulmuhooldus.
  • Kaunima ning püsivama jumestuse saavutamiseks tuleks päev enne jumestust näonahka koorida näokoorijaga ning niisutada rahustava ja toitva näomaskiga (nt kangasmask).
  • Võimaluse korral tule jumestusse puhta näoga. 
  • Kui Sul on enda kindel ilutoode: huulepulk, huuleläige, ripsmetušš vmt, millega soovid õhtu jooksul meiki värskendada, siis võta see palun jumestusse kaasa.

NB! Paar päeva enne jumestust ei ole mõistlik värvida keemiliselt kulme, käia solaariumis, koorida happega näonahka, teha püsimeiki, vahatada näo piirkonda.

Jumestaja ja Kulmutehnik Tartus - ilulumi.ee