MENÜÜ

Pruudimeik

Pruudi Proovimeik

On oluline, et pruut saaks jumestajaga põhjalikult konsulteerida, millised on tema soovid ja ootused jumestuse osas pulmapäeval ning testida meigi püsivust nahal. Kindlasti on mõistlik teha proovimeik päevasel ajal, sest nii ei jää märkamatuks iga pisemgi detail.
 
Kui pruudil on kindel nägemus, milline võiks jumestus sel tähtsal päeval välja näha, siis on soovituslik kaasa võtta näidispilte, et jumestaja saaks kohapeal rohkem infot selles osas, milline meik pruuti kõnetab.
 

Proovimeik algab põhjalikust konsultatsioonist, kus räägitakse läbi pruutkleidi, lillede ja ehete värv ning soengu stiil. Sellele järgneb pruudimeik, kus saad arutada jumestajaga, mis meeldib või mis on puudu ning kuulata ära ka jumestaja nõuanded. 

 

Pruudimeik Pulmapäeval

Pruudimeik on naiselikult kaunis ja isikupärane meik naisele, kellel seisab ees elu üks erilisemaid sündmusi – pulmapäev.

Pruudimeigi eripäraks on piisavalt tugev ent siiski loomulik jumestus, et pruut näeks ka fotodel kaunis välja. Lisaks peab olema pruudimeik ka püsiv, sest pruut peab värske ja särav välja nägema kogu päeva vältel.

Ettevalmistused pulmapäevaks algavad juba varajastel hommikutundidel ja päev on pikk, kuid professionaalne pruudimeik aitab kaunilt särada ka tordi lõikamise ajal. Pruudimeik võib olla värviline või naturaalne, kuid see peab rõhutama alati pruudi loomulikku ilu.

Pruudimeik algab näonaha sügavniisutamisest, sellele järgneb eelnevalt koostöös pruudiga  testitud proovimeik, et tulemus pulmapäeval oleks veatu ja vastaks pruudi ootustele.

NB! Hind sisaldab ripsmetutikuid või ribaripsmeid.

Pruudimeik ja Soeng

Paljude pruutide jaoks on pulmapäev paratamatult üsna pingeline ja stressirohke. Ärevust ja pinget aitab leevendada soengu ja jumestuse tegemine ühes kohas. See on nii logistika kui aja kokkuhoiu mõttes hea valik.
 
Seetõttu pakun lisaks jumestusele ka glamuurset ja pidulikku lokisoengut (glamlokid). Glamlokkide puhul on soovituslik teha proovisoeng, sest juuksetüübid on erinevad ja hea on enne pulmapäeva näha, kuidas lokid juustes püsivad.
 
Kui pruut soovib mõnda muud soengut, siis saab läbi rääkida ka juuksuritega, kellega koos töötan. 

Oskusliku jumestusega on võimalik rõhutada Sinu enda kaunimaid ja isikupärasemaid näojooni ning peita pisikesed iluvead. Puhta ja ilusa jumestuse saladus peitub hoolitsetud näonahas. 

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad luua parima lõpptulemuse ning lasevad Sul enesekindlalt särada:

  • 2-3 päeva enne jumestust on soovituslik teha kulmuhooldus.
  • Kaunima ning püsivama jumestuse saavutamiseks tuleks päev enne jumestust näonahka koorida näokoorijaga ning niisutada rahustava ja toitva näomaskiga (nt kangasmask).
  • Võimaluse korral tule jumestusse puhta näoga. 
  • Kui Sul on enda kindel ilutoode: huulepulk, huuleläige, ripsmetušš vmt, millega soovid õhtu jooksul meiki värskendada, siis võta see palun jumestusse kaasa.

NB! Paar päeva enne jumestust ei ole mõistlik värvida keemiliselt kulme, käia solaariumis, koorida happega näonahka, teha püsimeiki, vahatada näo piirkonda.

Jumestaja ja Kulmutehnik Tartus - ilulumi.ee