MENÜÜ

Kulmude Korrigeerimine

Pole saladus, et kulmud on meie näoilme juures olulise tähtsusega ja raamivad meie nägu vastavalt isikutüübile. Kenasti hoitud ja hoolitsetud kulmud löövad meie näo kohe särama ning teevad selle palju ilmekamaks.

Samuti saame kulmudega anda edasi väga palju muud infot enda kohta. Näiteks õige tooni ja kulmukujuga võime lausa aastaid nooremad paista, sest reeglina sobivad noorematele rohkem paksemad ja lopsakad kulmud. Vanematele jällegi pisut peenema kujuga kulmud. Ümarale näole sobivad pisut nurgelisemad ja nurgelisele näole jällegi pehmemad kulmud.

Eeskätt võiksime lähtuda sellest, et kulmuhoolduse eesmärgiks on vastavalt Sinu isikule saavutada loomulikud ja kaunid kulmud nii kuju kui ka tooni osas. Kulmud, mis sobituvad kenasti Sinu näoga, paistavad terved, säravad ja elujõulised, on saavutatavad professionaalse kulmude modelleerimisega.

Protseduur sisaldab kulmude koorimist, pesemist, keemilist värvimist, karvaeemaldust pintsetitehnikas, niiditehnikas või kõvavahaga. Lõpetuseks kannan kulmudele kulmuseerumit, kulmude ümber olevale nahale rahustavat kreemi ning soovi korral ka peitekreemi.

Jumestaja ja Kulmutehnik Tartus - ilulumi.ee