MENÜÜ

Õhtumeik/fotomeik kunst- või lisaripsmetega

Õhtu- ja fotomeik on mõeldud pidulikeks üritusteks ning fotosessioonideks. Meigi teeb eriliseks intensiivne ja isikupärane silmameik ning tugevam näokontuurimine. See jumestus on glamuurne ja mõeldud säramiseks üritusel või fotol. 

Jumestuse esimene etapp on kliendi naha sügavniisutamine, sellele järgneb puhas, kattev jumestus kogu päevaks ja õhtuks.

NB! Jumestusel kasutan silma rõhutamiseks kliendi soovil kergemaid ripsmetutikuid või ribaripsmeid.

Oskusliku jumestusega on võimalik rõhutada Sinu enda kaunimaid ja isikupärasemaid näojooni ning peita pisikesed iluvead. Puhta ja ilusa jumestuse saladus peitub hoolitsetud näonahas. 

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad luua parima lõpptulemuse ning lasevad Sul enesekindlalt särada:

  • 2-3 päeva enne jumestust on soovituslik teha kulmuhooldus.
  • Kaunima ning püsivama jumestuse saavutamiseks tuleks päev enne jumestust näonahka koorida näokoorijaga ning niisutada rahustava ja toitva näomaskiga (nt kangasmask).
  • Võimaluse korral tule jumestusse puhta näoga. 
  • Kui Sul on enda kindel ilutoode: huulepulk, huuleläige, ripsmetušš vmt, millega soovid õhtu jooksul meiki värskendada, siis võta see palun jumestusse kaasa.

NB! Paar päeva enne jumestust ei ole mõistlik värvida keemiliselt kulme, käia solaariumis, koorida happega näonahka, teha püsimeiki, vahatada näo piirkonda.

Jumestaja ja Kulmutehnik Tartus - ilulumi.ee